در این بخش می‌توانید با پشتیبانی آنلاین افزودنیها گفتگو کرده و  پاسخ پرسش‌های متداول مشتریان را مطالعه نمایید.

(برای آغاز گفتگو با کارشناسان فروش از پایین همین صفحه سمت چپ بر روی گفتگو آنلاین کلیک کنید.)

تمامی سفارشات تا قبل از ساعت ۱۴ در همان روز به آدرس شما ارسال خواهد شد. برای شهرهای غیر از تهران با باربری ارسال شده و فردای روز سفارش به دست شما خواهد رسید.

بله، تمامی بارها در انبارهای شورآباد تهران موجود هستند. در صورت تمایل می توانید شخصا به آدرس انبار مراجعه کرده و سفارشات خود را دریافت کنید.

ارسال سفارشات به انتخاب خریدار از طریق ترمینال و یا باربری انجام خواهد شد. هزینه ارسال با اتوبوس از ترمینال بیشتر است ولی سریعتر به مقصد خواهد رسید. ارسال باربری معمولا یک روز بعد به شهر مقصد رسیده و قابل دریافت است./p>

افزودنیها اولین وب‌سایت عرضه مواد اولیه صنایع غذایی است که از سال ۱۳۹۵ شروع به فعالیت نموده است. الیته ما به خریداران محترم حق می‌دهیم که در اولین خرید خود اعتماد کامل نداشته باشند، لذا تنها راه برای کسب اطمینان استعلام حضوری خریدار و مشاهده محصولات در انبار قبل از پرداخت است. می‌توانید خودتان و یا معرف خود را جهت دریافت مستقیم بار در محل انبار را معرفی کنید و هزینه را بعد از مشاهده و تایید کالا انتقال دهید.

کلیه محصولات معتبر صنایع غدایی دارای بچ نامبر و بصورت پلمپ هستند. ما همراه هر محصولی آنالیز و مجوز منطبق با بچ نامبر را به خریدارن ارائه می کنیم.

انبارهای ما موظف به تحویل بار پلمپ هستند و پیک های ارسالی ما نیز پلمپ را هنگام دریافت بار شما از انبار چک می کنند. خوشبختانه باربری‌ها نیز بار بدون پلمپ را دریافت نمی کنن. پس خیالتان از بابت پلمپ باقی ماندن بار مطمئن باشد.

به دلیل ضمانت کیفیت مجبور هستیم محصولات را بصورت پلمپ ارائه کنیم. لذا از فروش خرده معذوریم. جهت خرید مواد اولیه صنایع غذایی در مقادیر کم و بصورت باز می توانید به بازار تهران - پله نوروزخان مراجعه کنید.

بله، قیمت اعلامی در وب‌سایت برای مقادیر ۱۰۰ کیلو مشخص شده. طبیعتا مقادیر کمتر از ۱۰۰ کیلو افزایش قیمت و مقادیر تناژ با کاهش قیمت همراه خواهد بود. وب سایت بصورتی طراحی شده که با افزایش مقدار سفارش شما تخفیف را بصورت اتوماتیک بر روی فاکتور اعمل می کند. ولی جهت استعلام دقیق‌تر می‌توانید با ما از طریق گفتگوی آنلاین یا تماس تلفنی در تماس باشد.