کلرید کلسیم پودری FIC

هر کیلو: 42,000 تومان

آخرین قیمت هر کیلو خرید کلرید کلسیم پودری FIC خوراکی 94% به قیمت فروش واردکننده به شرح فوق است، که با مجوز مصرف غذایی از وزارت بهداشت بصورت پلمپ تقدیم می‌شود. کلرید کلسیم یک ترکیب معدنی است که به عنوان نمک طبقه بندی می شود. در دمای محیط، بی رنگ است و به راحتی در آب حل می‌شود. کلرید کلسیم استفاده گسترده ای در صنایع خوراکی و صنعتی دارد، از یخ زدایی هواپیماها و پوشش سطوح جاده تا افزودنی مجاز در تولید پنیر.
یکی از ویژگی‌های مهم کلرید کلسیم خاصیت تنظیم رطوبت آن است، بدین معنی که با جذب رطوبت محصول از رشد باکتری‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین قبل و بعد از برداشت برای حفظ سفتی، کاهش پوسیدگی و جلوگیری از بیماری های خاص در میوه ها و سبزیجات استفاده می شود.

کاربردهای کلرید کلسیم پودری FIC

با توجه به استفاده فراوان کلسیم کلراید، این پرسش مطرح می‌شود که آیا مصرف آن بی خطر است یا خیر؟ در پاسخ می‌توان دریافت عنوان ایمنی (GRAS) را برای اطمینان از بی خطر بودن این محصول کافی دانست. لازم به ذکر است با توجه به طعم شوری زیاد این ماده دیگر نیازی به جایگزین های سدیم نمک در محصول نیست. استفاده از کلرید کلسیم در غذا به عنوان یک عامل سفت کننده نیز عمل می کند و معمولاً در پنیر و توفو یافت می شود.
استفاده از کلرید کلسیم در غذا به عنوان یک عامل سفت کننده نیز عمل می کند و معمولاً در پنیر و توفو یافت می شود. کلرید کلسیم به طور کلی به عنوان ایمن (GRAS) شناخته می شود.

جهت تامین و یا مشاوره های مربوطه در رابطه با خرید کلسیم کلراید پودری FIC با ما تماس بگیرید. همچنین جهت اطلاعات بیشتر در مورد برند FIC می‌توانید به وب‌سایت رسمی نمایندگی FIC مراجعه کنید.

فروش کلرید کلسیم خوراکی FIC پودری 94% در بسته‌بندی‌های پلمپ: ۲۵ کیلویی