صمغ عربی Alland & Robert

هر کیلو: 278,000 تومان

خرید صمغ عربی Alland & Robert خوراکی به قیمت واردکننده با مجوز مصرف از وزارت بهداشت بصورت پلمپ عرضه می شود. صمغ عربی (آکاسیا) به عنوان یک افزودنی بسیار بی خطر است که برای قرن‌ها مورد استفاده انسان ها بوده، خواص عملکردی متعددی دارد و امروزه در هزاران محصولی که مصرف روزانه دارند یافت می‌شود. از کاربردهای باستانی آن در دوران مصر باستان گرفته تا استفاده امروزی در نوشیدنی.

خواص برجسته صمغ عربی آن را به یک ماده قابل اعتماد تبدیل کرده است که به طور گسترده در صنایع غذایی و همچنین در صنایع آرایشی و بهداشتی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. صمغ عربی در کنار خواص عملکردی اش به خاطر ویژگی‌هایی نظیر: 100٪ گیاهی، بدون GMO، بدون آفت کش، بدون گلوتن، بی بو، بی رنگ و کالری بسیار کم آن مطابق با انتظارات مصرف کنندگان امروزی می‌باشد.

منبع تولید صمغ عربی در آفریقا است و از کشورهایی مانند مالی، نیجریه، چاد، نیجر، سودان، اتیوپی برداشت می‌شود. برداشت صمغ برای میلیون ها نفر در این مناطق درآمد ایجاد می کند.

خواص گام عربی

از عمده موارد مصرف صمغ عربی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
صنایع آرد و نان به عنوان تنظیم کننده رطوبت عمل می‌کند.
صنایع نوشیدنی به عنوان امولسیفایر عمل می‌کند.
در صنایع شیرینی و شکلات با تنظیم رطوبت از چسبندگی آبنات ها دندان یا بسته بندی جلوگیری می‌کند.
در صنایع لبنی به حفظ حالت خامه‌ای شکل در محصول کمک می‌کند.
در صنعت تولید سس با خواص امولسیون کنندگی خود به بافت سس حالت یکنواخت و ابریشمی می‌بخشد.
در صنعت اسنک همزمان که از چسبندگی اسنک به یکدیگر جلوگیری می‌کند، بافت خوبی به ساختار اسنک می‌دهد.

جهت تامین و یا مشاوره های مربوطه در رابطه با خرید صمغ عربی Alland & Robert خوراکی با ما تماس بگیرید. همچنین جهت اطلاعات بیشتر در مورد این برند از صمغ عربی می‌توانید به وب‌سایت کمپانی تولید کننده مراجعه کنید.

فروش صمغ عربی خوراکی در بسته‌بندی‌های پلمپ: ۲۵ کیلویی

دریافت آنالیز صمغ عربی Alland & Robert خوراکی